^ Back to Top

Sukces Zespołu Tanecznego SZEPT

Sukces Zespołu Tanecznego SZEPT
W piatek 23 lutego w Nisku odbył się Międzywojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Spotowego , w którym zespół wytańczył wyróznienie układem "Jak ze starej płyty"Zespół dziękuje darczyńcy, który wspiera działalność zespołu SZEPT -LORBAS.PL PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA BOGUSŁAW KWITKOWSKI Leżajsk

Dzień Babci i Dziadka 2018

Na początku każdego roku Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku organizuje koncerty dedykowane babciom i dziadkom, z okazji ich święta. W tym roku koncerty odbyły się 22 i 23 stycznia.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2018

Na skrzydłach Ducha

Sukces w Konkursie Piosenki Religijnej i Poezji Śpiewanej
W niedzielę 18 lutego w Krzeszowie odbył się Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Religijnej i Poezji Śpiewanej "Na Skrzydłach Ducha", w którym Aleksandra Kostek, należąca do grupy wokalnej "MERITUM" zajęła I miejsce w kategorii gimnazjum. Gratulujemy!

Świata Ciekawi 2018

„Świata ciekawi. Leżajski Festiwal Podróży”

Druga edycja imprezy podróżniczej ph. „Świata ciekawi. Leżajski Festiwal Podróży” odbyła się w dniach 17-18 lutego w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku.

Czytaj więcej: Świata Ciekawi 2018

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek grupy "MERITUM" w Starej Jastrząbce

2018.01.28 Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek grupy "MERITUM" w Starej Jastrząbce


Stara Jastrząbka, to malowniczo położona miejscowość w Małopolsce, gdzie zaproszono Grupę Wokalna "MERITUM" działającą przy MCK w Leżajsku.

Czytaj więcej: Noworoczny Koncert Kolęd i...