^ Back to Top

Sukces Zespołu Tanecznego SZEPT

14 kwietnia w Biłgoraju odbył się V Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”,który organizowany był przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe “TRAMPOLINA SUKCESU”

Czytaj więcej: Sukces Zespołu Tanecznego...

Ojciec ojca ojcu - KONTRA

W dniu 10 kwietnia na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku można było zobaczyć spektakl nowej leżajskiej grupy teatralnej Kontra. Młodzież należąca do Kontry (Dawid Trojan, Karolian Margas, Wiktoria Margas, Julia Leszczak, Julita Sołtys, Jakub Sołek, Mieszko Kozaczuk, Weronika Kędzierska, Weronika Czech) pochwaliła się swoim pierwszym spektaklem - "Ojciec ojca ojcu...".

Czytaj więcej: Ojciec ojca ojcu - KONTRA

OKR 2018

W dniu 4 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbył się etap powiatowy 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. OKR to jedna z najbardziej prestiżowych imprez o tym charakterze w Polsce.

Czytaj więcej: OKR 2018

Wokalistki grupy „MERITUM” na konkursach w Jaśle i Rzeszowie.

Wokalistki grupy „MERITUM” na konkursach w Jaśle i Rzeszowie.
W marcu wokalistki grupy „MERITUM” działającej przy MCK w Leżajsku wzięły udział w dwóch konkursach piosenek obcojęzycznych.

Czytaj więcej: Wokalistki grupy „MERITUM”...

Kiermasz Wielkanocny 2018

Relacja z Kiermaszu Świątecznego w Leżajsku.
Smakołyki, stroiki i mnóstwo ozdób oraz przedmiotów można było znaleźć na Kiermaszu Wielkanocnym organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku w dniach 24-25 marca 2018r.

Czytaj więcej: Kiermasz Wielkanocny 2018